הדרך הנכונה לבצע הרחקת יונים לצמיתות – המדבירים מסבירים את זה אחרת

יונים

בדרך כלל אנחנו נעדיף שיונים לא יהיו בסביבת ביתנו. הן מפיצות ריח לא נעים, יכולות להעביר כינים ומחלות ועלולות לגרום לרעש לא נעים לאוזניים. למרות האהבה לבעלי חיים, לא קל לחיות עם יונים באופן קבוע. על מנת לא לפגוע ביונים, כדאי לפנות לאיש מקצוע שמבין בתחום ומבצע טיפול נגד מזיקים בבית ויודע איך לבצע הרחקה יסודית ובלי לפגוע ביונים. לאיש המקצוע יהיו את הכלים הנכונים והוא יוכל לבצע את העבודה בצורה מקצועית.

הדרך הנכונה

קיימות שיטות שונות להרחקת יונים מהמקום בו הן מקננות. במקרה שמדובר במקום גבוה, מה שקורה הרבה, צריך להשתמש בסנפלינג, מה שדורש רישיון לשימוש בסנפלינג, כלים מיוחדים כמו חבלים וטבעות ועוד.. לפעמים ישתמשו במנופים שונים או סולמות מיוחדים לגבהים משמעותיים. המדבירים יכולים להתקין דוקרנים מיוחדים, מה שצריך להתבצע בזהירות רבה. בנוסף, ניתן להתקין רשת שמונעת מהיונים לעוף באזור, או התקנת קפיצים שימנעו מהיונה לגעת בהם. במצב של להקה גדולה של יונים שמטרידות אזור שלם, ניתן להזמין קבלן מיוחד שמתמחה בהרחקת יונים. הוא ירכיב צוות של קבלנים וביחד הם יפתרו את בעיית היונים מכלל האזור באופן יסודי ומקצועי. עליכם לבחור באנשי מקצוע אמינים כך שההרחקה תצליח. איש מקצוע אמיתי ידע איך לפתור את הבעיה מבלי לפגוע ביונים, לכן, אם איש המקצוע מציע פתרונות שעלולות לפגוע ביונים, פנו לאיש מקצוע שיודע איך לפתור את הבעיה בצורה הומאנית ובטוחה.

למה היונים בחרו לשבת דווקא אצלי?

ליונים יש בן זוג אחד כל החיים, והן מחליפות אותו רק אם בן זוגן מת. יונים עסוקות רוב חייהן בהתרבות, וכשהן מכינות את הקן שלהם, היונה ובן הזוג שלה דוגרים על הביצים. היונים דואגות להאכלה של הגוזלים עד שהגוזלים מתבגרים ויכולים לעוף ולהתנהל באופן עצמאי. בשביל לדגור על הביצים ולגדל את הגוזלים שלהן, היונים צריכות סביבה בטוחה ויציבה שיוכלו להישאר בה זמן רב. בסביבה זו הן כנראה מצאו אוכל להאכלת הגוזלים ומים, ובכלל, סביבה מתאימה לגידול הגוזלים, וסביבה כזאת נמצאת בדרך כלל ליד הבתים שלנו. יש לזכור שאין צורך לפחד מהיונים. היונים לא מחפשות לפגוע בנו, ויש לזכור שהן לא יתקפו אותנו, הן בסך הכול רוצות למצוא סביבה טובה לגידול הגוזלים שלהם, אך מנגד, הן עלולות להפיץ מחלות לבני אדם, וזו הסיבה שאנו נצטרך לפעול באמצעים על מנת להרחיקם מסביבתנו.

היונים עלולות להפיץ מחלות קשות

יונים
יונת השלום ? מסתבר שלא תמיד לטובתנו 🙂

מעבר לכינים וקרציות, היונים עלולות להפיץ מחלות שעלולות להיות קשות וקטלניות, ולכן חשוב להרחיק אותן. בין המחלות שהן עלולות להפיץ נמצאת דלקת קרום המוח ועוד מחלות קשות, ודלקות באיברים הפנימיים שלנו, מחלות בקני הנשימה ועוד.. לכן, יש להרחיק את היונים מילדים או נשים בהריון או אנשים עם מערכת חיסון לא חזקה ולא עמידה בפני מחלות.

למידע נוסף ושירות עד בית הלקוח כנסו לאתר המדבירים.net