מכירת רכב ישן – כל האפשרויות העומדות בפניכם

מכירת רכבים לפירוק ניר ועומר

אילו אפשרויות עומדות בפני בעלי רכב ישן ומה ניתן לעשות כאשר מדובר ברכב שאינו כשיר כלל לנסיעה על הכביש?

בניגוד לנכסים אחרים בהם אנו משקיעים במהלך החיים, קניית רכב היא השקעה שאינה מחזירה את ערכה. למעשה, בכל שנה שעוברת הרכב מאבד משוויו ואם תחליטו למכור אותו, לא תוכלו להחזיר לעצמכם את סכום הקנייה שהושקע בו. עם זאת, קשה לדמיין כיום מציאות בה אנשים מסתדרים ללא רכבים, במיוחד כשצריך לתמרן בין מקום העבודה והבית. התוצאה היא שבפני כל אדם עומדת ההחלטה האם לקנות רכב חדש ולהחליף אותו בתדירות גבוהה כדי לנצל בצורה מקסימלית את המחיר שניתן לקבל תמורתו, או להמשיך ולהשתמש ברכב עד שהוא כבר לא יוכל להמשיך לשרת אתכם בבטחה. ברגע שמגיעים למצב כזה, כדאי לבדוק אילו אפשרויות עומדות לפניכם במכירת רכב ישן.

אפשרויות של מכירת רכב ישן

מהו רכב ישן? על פי תכנית הגריטה שהפעילה מדינת ישראל במשך מספר שנים, רכב ישן הוא כלי רכב שנמצא כבר 20 שנה על הכביש. אפשר להסתפק בהגדרה זו ואפשר גם להרחיב ולכלול בתוך ההגדרה כל כלי רכב ששימש את בעליו שנים רבות, נסע מספר גבוה של קילומטרים וכיום אינו יכול להמשיך ולנוסע בצורה תקינה או בטוחה. כאשר הרכב מתיישן, ייתכן והוא אינו יוכל לשמש אתכם כלל לנסיעה, או שעלויות התחזוקה והתיקונים שלו תהיינה כה גבוהות, שלא ישתלם לכם להמשיך ולהחזיק בו.

מהן האפשרויות העומדות בפניכם במצב כזה? האפשרות הראשונה והמוכרת לכולם, היא כמובן למכור את הרכב באתרי המכירה הרגילים. לשם כך תצטרכו לגייס הרבה סבלנות וזמן פנוי, כדי לענות לטלפונים של מתעניינים ולאפשר להם לבוא לראות את הרכב. כמו כן, ייתכן והצצה במחירון הרשמי תגרום לכם לסגת מכל הסיפור, מכיוון ששווי הרכב שלכם פשוט לא שווה את המאמץ.

אפשרות נוספת וקצת פחות מוכרת, היא למכור את הרכב לפירוק או לברזל. ניתן לאתר סוכן רכבים שמעוניין לקנות רכבים לפירוק, והוא יגיע לבדוק את מצב הרכב ובהתאם לכך ייתן לכם הצעת מחיר תמורתו. כדאי לדעת שהמחירים עבור מכירת רכב ישן אינם גבוהים, אך בדרך זו לא תצטרכו להתעסק עם קונים פרטיים שרק ינסו לגרום לכם לרדת במחיר ואז ייעלמו. קונה רכבים לפירוק יגרור מכירת רכבים לפירוק ניר ועומראת הרכב למגרש ייעודי, שם הרכב יעבור תהליך פירוק, כאשר הרכיבים התקינים יימכרו כחלקי חילוף, וחלקי המתכת יימכרו לתעשיית המתכת לצורך מחזור.  מחפשים חברה אמינה ומקצועית שתקנה מכם את הרכב הישן? ניר ועומר פירוק רכבים – הכתובת שלכם לביצוע עסקה מהירה ומשתלמת. ניתן ליצור קשר עם עומר וניר בטלפון והם ישמחו להעניק לכם שירות מא' עד ת' ויעזרו לכם למכור את הרכב במהירות

מה לגבי רכב שאינו כשיר כלל לנסיעה?

ישנם רכבים שצריך להוריד מהכביש, כמו רכבים שאינם בטיחותיים, רכבים שמזהמים את האוויר במידה גבוהה ורכבים שמוגדרים כטוטאל לוס לאחר תאונת דרכים. גם במקרה כזה תוכלו למכור את הרכב לפירוק ולקבל תמורתו כמה מאות שקלים או אלפים בודדים.

כאשר הרכב כבר אינו יכול להמשיך לשרת אתכם נאמנה, ייתכן ומכירת הרכב לפירוק היא האפשרות הטובה ביותר העומדת לפניכם. במקרה כזה חשוב לבצע את תהליך ביטול הרישוי והעברת הרכב לקונה בצורה מסודרת, מול משרד הרישוי.